Vakgericht wants you!

Do you want to train or play at a student korfball club?
Join us at a training! More info here.

Agenda - Archief

VanTotItem 
Locatie
17-01-2019 22:0017-01-2019 23:59Borrel/DrinksProeflokaal België
17-01-2019 20:0017-01-2019 21:30TrainingSporthal 2
16-01-2019 21:1516-01-2019 22:45Ons Clubje MW1 - Vakgericht MW1Schipholtstraat 55, 7534 CS Enschede
15-01-2019 18:0015-01-2019 19:30TrainingSporthal 2
10-01-2019 20:0010-01-2019 21:30TrainingSporthal 2
09-01-2019 19:4509-01-2019 21:15Vakgericht MW1 - Phenix '72 MW1Sporthal 2
20-12-2018 22:0020-12-2018 23:59BorrelBelgië
20-12-2018 20:0020-12-2018 21:30TrainingSporthal 2
19-12-2018 19:3019-12-2018 21:00Vakgericht MW1 - NKC '51 MW1Sporthal 2
17-12-2018 20:0017-12-2018 23:00SinterklaasMaarten’s house, Adriaen Brouwerstraat 4
16-12-2018 16:2516-12-2018 17:55Mélynas / Domatrac 5 - Vakgericht 1Händelstraat 45 C, 6961 AB Eerbeek
13-12-2018 20:3013-12-2018 22:00Zwart Wit MW1 - Vakgericht MW1De Reigerstraat 1, 7491 XS Delden
13-12-2018 20:0013-12-2018 21:30TrainingSporthal 2
11-12-2018 18:0011-12-2018 19:30TrainingSporthal 2
09-12-2018 15:4509-12-2018 17:15Vakgericht 1 - Olympia '22 2Sporthal 2
06-12-2018 20:0006-12-2018 21:30TrainingSporthal 2
04-12-2018 18:0004-12-2018 19:30TrainingSporthal 2
02-12-2018 11:0002-12-2018 12:30Apeldoorn 6 - Vakgericht 11e Wormenseweg 213, 7331 MZ Apeldoorn
29-11-2018 20:0029-11-2018 21:30TrainingSporthal 2
28-11-2018 21:0028-11-2018 22:30NKC '51 MW2 - Vakgericht MW1Kuperserf 4, 7443 HC Nijverdal
27-11-2018 18:0027-11-2018 19:30TrainingSporthal 2
26-11-2018 18:0026-11-2018 23:59New members activityMatenweg 2 Enschede
25-11-2018 16:3025-11-2018 18:00EKC Nääs 3 - Vakgericht 1Veilingstraat 10, 7545 LZ Enschede
24-11-2018 20:0025-11-2018 16:00HippocupMaastricht
22-11-2018 19:3022-11-2018 21:00TrainingSporthal 2
21-11-2018 19:3021-11-2018 21:00Vakgericht MW1 - Ons Clubje MW1Sporthal 2
15-11-2018 21:4515-11-2018 23:59Borrel/DrinksProeflokaal België
15-11-2018 19:3015-11-2018 21:00TrainingSporthal 2
14-11-2018 20:4014-11-2018 22:10Achilles MW1 - Vakgericht MW1
13-11-2018 18:0013-11-2018 19:30TrainingSporthal 2
10-11-2018 20:0011-11-2018 16:00VeluwecupWageningen
08-11-2018 19:3008-11-2018 21:00TrainingSporthal 2
06-11-2018 18:0006-11-2018 19:30TrainingSporthal 2
01-11-2018 19:3001-11-2018 21:00TrainingSporthal 2
30-10-2018 18:0030-10-2018 19:30TrainingSporthal 2
27-10-2018 15:0028-10-2018Werkactie WalibiBiddinghuizen
25-10-2018 19:3025-10-2018 21:00TrainingSporthal 2
23-10-2018 20:0023-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
21-10-2018 15:3021-10-2018 16:45Vakgericht 1 - DOS-WK 5Multihonkbal veld
18-10-2018 20:0018-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
17-10-2018 20:0017-10-2018 22:00Vakgericht MW1 - Centrum MW1Enschede
16-10-2018 20:0016-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
14-10-2018 12:0014-10-2018 14:00EKC - Vakgericht 1Enchede
11-10-2018 20:0011-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
10-10-2018 20:0018-09-2018 22:00NKC'51 MW1 - Vakgericht MW1Nijverdal
09-10-2018 20:0009-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
07-10-2018 15:3007-10-2018 17:00Vakgericht 1 - Olympia'22 2Enschede
04-10-2018 20:0004-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
03-10-2018 20:0003-10-2018 22:00Zwart Wit MW1 - Vakgericht MW1Delden
02-10-2018 20:0002-10-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
30-09-2018 14:0030-09-2018 16:00Melynas 5 - Vakgericht 1Brummen
27-09-2018 22:00BorrelProeflokaal België
27-09-2018 20:0027-09-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
26-09-2018 20:0026-09-2018 22:00Vakgericht MW1 - Zwart Wit MW1Enschede
25-09-2018 20:0025-09-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
24-09-2018 20:0024-09-2018 22:00LasergamenDe Tapperij, Hengelo
23-09-2018 15:3023-09-2018 17:00Vakgericht 1 - Rigterbleek/Cottus 4Enschede
20-09-2018 20:0020-09-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
18-09-2018 20:0018-09-2018 21:30TrainingMultihonkbal veld
18-09-2018 19:4518-09-2018 21:45Centrum MW1 - Vakgericht MW1De Krim
15-09-201816-09-2018KeizerscupNijmegen
12-09-2018 20:0012-09-2018 22:00Vakgericht MW1 - NKC'51 MW1Enschede
11-09-2018 20:0011-09-2018 21:30IntroductietrainingKorfbalveld
09-09-2018 13:0009-09-2018 15:00Zwart Wit 4 - Vakgericht 1Delden
01-09-201802-09-2018RISKRotterdam
20-08-2018 18:0020-08-2018 18:00Zomer BBQVolgt
07-07-2018 18:0008-07-2018 16:00VETEnschede
03-07-2018 19:3003-07-2018 21:00BeachtrainingBeachveld
28-06-2018 22:00Borrel JuniProeflokaal België
28-06-2018 20:0028-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
26-06-2018 20:0026-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
21-06-2018 20:0021-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
20-06-2018 10:3021-06-2018 01:00BardienstSportkantine
19-06-2018 20:0019-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
18-06-2018 16:0018-06-2018 20:00PicknickVolkspark
16-06-2018 19:0017-06-2018 16:00Paal BokaalDelft
14-06-2018 20:0014-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
12-06-2018 20:0012-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
08-06-201810-06-2018GNSK
07-06-2018 20:0007-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
05-06-2018 20:0005-06-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
03-06-2018 15:0003-06-2018 16:30Vakgericht 1 - Olympia'22 1Multihonkbalveld
31-05-2018 22:0031-05-2018 23:55Borrel
31-05-2018 20:0031-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
29-05-2018 20:0029-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
28-05-2018 10:3029-05-2018 01:00BardienstSportkantine
27-05-2018 14:3027-05-2017 16:00Diderna 1 - Vakgericht 1Dieren
24-05-2018 20:0024-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
23-05-2018 21:1523-05-2018 22:45Vakgericht MW1 - Phenix'72 MW1Multihonkbalveld
22-05-2018 20:0022-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
18-05-2018 18:0021-05-2018 12:00Verenigingsweekend
17-05-2018 20:0017-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
16-05-2018 20:0016-05-2018 21:30Ons Clubje MW1 - Vakgericht MW1Glanerbrug
15-05-2018 20:0015-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
13-05-2018 14:0013-05-2018 15:30Vakgericht 1 - Melynas 1EKC Nääs
12-05-2018 21:0013-05-2018 16:00IJcupAmsterdam
08-05-2018 20:0008-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
03-05-2018 20:0003-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
01-05-2018 20:0001-05-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
26-04-2018 20:0026-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
25-04-2018 21:1525-04-2018 22:45Vakgericht MW1 - NKC'51 MW2Multihonkbalveld
25-04-2018 10:3026-04-2018 01:00BardienstSportkantine
24-04-2018 20:0024-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
21-04-2018 18:0021-04-2018 23:59Bata BBQCalslaan 10
21-04-2018 00:0121-04-2018 23:59BatavierenraceNijmegen
19-04-2018 20:0019-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
18-04-2018 20:0018-04-2018 21:30NKC'51 MW2 - Vakgericht 1Nijverdal
17-04-2018 20:0017-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
15-04-2018 14:3015-04-2018 16:00DLKV 1 - Vakgericht 1Didam
12-04-2018 20:0012-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
12-04-2018 20:0012-04-2018 21:30Phenix'72 1 - Vakgericht 1Goor
10-04-2018 22:1710-04-2018 23:55BorrelBelgie
10-04-2018 20:0010-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
10-04-2018 19:4510-04-2018 21:15Phenix'72 MW1 - Vakgericht MW1Goor
08-04-2018 14:0008-04-2018 15:30Vakgericht 1 - WIKO 1Multihonkbalveld
06-04-2018 21:0008-04-2018 16:00Attila TournamentEindhoven
05-04-2018 20:0005-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
04-04-2018 21:1504-04-2018 22:45Vakgericht MW1 - Ons clubje MW1Multihonkbalveld
03-04-2018 20:0003-04-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
29-03-2018 20:0029-03-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
28-03-2018 10:3029-03-2018 01:00BardienstSportkantine
27-03-2018 20:0027-03-2018 21:30TrainingMultihonkbalveld
22-03-2018 20:0022-03-2018 21:30TrainingMulti Honkbalveld
20-03-2018 20:0020-03-2018 21:30TrainingMulti Honkbalveld
17-03-2018 17:0018-03-2018 17:00ISKTGroningen
15-03-2018 21:1515-03-2018 20:30Zwart Wit MW1 - Vakgericht MW1Delden
15-03-2018 20:0015-03-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
13-03-2018 21:0013-03-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
11-03-2018 15:3011-03-2018 16:45Vakgericht 1 - WIKO 1Enschede, Sporthal 2
08-03-2018 20:0008-03-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
06-03-2018 21:1506-03-2018 22:30Vakgericht MW1 - NKC '51 MW1Sporthal 2
04-03-2018 19:0004-03-2018 20:15Phenix '72 1 - Vakgericht 1
03-03-2018 21:00Sportgala
01-03-2018 20:0001-03-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
28-02-2018 19:4528-02-2018 21:00't Overschotje 1 - Vakgericht 1Sportcentrum De Beemd, Lochem
27-02-2018 21:0027-02-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
22-02-2018 22:00BorrelProeflokaal België
22-02-2018 20:0022-02-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
21-02-2018 20:0021-02-2018 22:30SpelregelavondDe Stek
21-02-2018 15:20Activiteit Sportgala
20-02-2018 21:0020-02-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
18-02-2018 11:2018-02-2018 12:35Diderna/Visser Sloopwerk 1 - Vakgericht 1Dieren
15-02-2018 20:0015-02-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
14-02-2018 21:00Borrel Sportgala
13-02-2018 21:0013-02-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
13-02-2018 20:2513-02-2018 21:15Groen Zwart MW1 - Vakgericht MW1Borne
12-02-2018 18:0012-02-2018 20:00Krazy Kangaroo
11-02-2018 10:3011-02-2018 11:45Vakgericht 1 - Phenix'72 1Enschede, Sporthal 2
08-02-2018 20:0008-02-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
07-02-2018 20:0007-02-2018 21:15Achilles (A) MW1 - Vakgericht MW1Almelo
06-02-2018 21:0006-02-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
03-02-2018 18:0004-02-2018 18:00DomcupUtrecht
01-02-2018 20:0001-02-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
30-01-2018 21:1530-01-2018 22:30Vakgericht MW1 - Ons Clubje MW1Sporthal 2
28-01-2018 14:3028-01-2018 15:45Vakgericht 1 - 't Overschotje 1Enschede, Sporthal 2
25-01-2018 22:00Borrelproeflokaal België
25-01-2018 20:0025-01-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
24-01-2018 21:0024-01-2018 22:15NKC '51 MW1 - Vakgericht MW1Nijverdal
23-01-2018 21:0023-01-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
21-01-2018 14:3021-01-2018 15:45Vakgericht 1 - Mélynas 1Enschede, Sporthal 2
19-01-2018 15:0023-01-2018 20:00EIKTEdinburgh
18-01-2018 20:0018-01-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
17-01-2018 21:0017-01-2018 22:15NKC '51 MW2 - Vakgericht MW1Nijverdal
16-01-2018 21:0016-01-2018 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
14-01-2018 12:3514-01-2018 13:50Olympia '22 1 - Vakgericht 1Borculo
12-01-2018 18:0012-01-2018 23:59NieuwjaarsdinerNÄÄS
11-01-2018 20:0011-01-2018 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
10-01-2018 19:45Overschotje 1 - Vakgericht 1Lochem
09-01-2018 21:1509-01-2018 22:30Vakgericht MW1 - Zwart Wit MW1Sporthal 2
07-01-2018 14:3007-01-2018 15:45WIKO 1 - Vakgericht 1Winterswijk
04-01-2018 20:0004-01-2018 21:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
02-01-201802-01-2018NSKKUniversitair Sportcentrum Eindhoven
23-12-201724-12-2017SKC gala
21-12-2017 22:00BorrelProeflokaal België
21-12-2017 20:0021-12-2017 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
19-12-2017 21:0019-12-2017 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
17-12-2017 15:3017-12-2017 16:45Vakgericht 1 - Diderna/Visser Sloopwerken 1Enschede, Sporthal 2
14-12-2017 20:0014-12-2017 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
13-12-2017 20:00SinterklaasavondAmstelstraat 39
12-12-2017 21:1512-12-2017 22:30Vakgericht MW1 - Groen Zwart MW1Sporthal 2
10-12-2017 19:0010-12-2017 20:15Phenix '72 1 - Vakgericht 1Goor
07-12-2017 20:0007-12-2017 21:15TrainingSportcentrum, sporthal 2
30-11-2017 19:3030-11-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 2
28-11-2017 21:1528-11-2017 22:30Vakgericht MW1 - Achilles (A) MW1Sporthal 2
26-11-2017 13:0026-11-2017 14:15't Overschotje 1 - Vakgericht 1Lochem
25-11-2017 20:0026-11-2017 16:00HippocupMaastricht
23-11-2017 19:3023-11-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 2
22-11-2017 21:1522-11-2017 22:30Ons Clubje MW1 - Vakgericht MW1Glanerbrug
21-11-2017 21:0021-11-2017 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
20-11-2017 20:0020-11-2017 20:00Spelletjesavond
19-11-2017 16:2019-11-2017 17:35Mélynas 1 - Vakgericht 1Eerbeek
16-11-2017 22:00BorrelDe Vluchte
16-11-2017 19:3016-11-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 2
14-11-2017 19:3014-11-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 1
12-11-2017 14:3012-11-2017 15:45Vakgericht 1 - Olympia '22 1Enschede, Sporthal 2
09-11-2017 19:3009-11-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 2
07-11-2017 21:1507-11-2017 22:30Vakgericht MW1 - NKC '51 MW2Sporthal 2
04-11-201705-11-2017VeluwecupWageningen
02-11-2017 19:3002-11-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 2
31-10-2017 21:0031-10-2017 22:30TrainingSportcentrum, sporthal 2
30-10-2017 18:00Nieuwe leden activiteitVolgt
26-10-2017 19:3026-10-2017 21:00TrainingSportcentrum, sporthal 2
24-10-2017 21:0024-10-2017 22:30TrainingSportcentrum, sportzaal 2
19-10-2017 22:00BorrelProeflokaal België
19-10-2017 20:0019-10-2017 21:30Training
17-10-2017 20:0017-10-2017 21:30Training
15-10-2017 14:30Olympia '22 1 - Vakgericht 1
12-10-2017 20:0012-10-2017 21:30Vakgericht 1 - Phenix'72 1Campus
11-10-2017 20:00Vakgericht MW1 - Nääs MW1
10-10-2017 20:0010-10-2017 21:30Training
08-10-2017 14:00Vakgericht 1 - Diderna 1
07-10-2017 21:0008-10-2017 16:00Alf TrophyTilburg
05-10-2017 20:0005-10-2017 21:30Training
04-10-2017 20:00NKC '51 MW1 - Vakgericht MW1
03-10-2017 20:0003-10-2017 21:30Training
01-10-2017 14:30Mélynas 1 - Vakgericht 1
28-09-2017 20:0028-09-2017 21:30Training
27-09-2017 20:00Vakgericht MW1 - Phenix '72 MW1
26-09-2017 20:0026-09-2017 21:30Training
21-09-2017 22:3021-09-2017Borrel september
21-09-2017 20:0021-09-2017 21:30Training
19-09-2017 20:0019-09-2017 21:30Traininghonk- en korfbalveld
19-09-2017 19:45Phenix '72 MW1 - Vakgericht MW1
17-09-2017 14:00Vakgericht 1 - DLKV 1
16-09-2017 21:0017-09-2017 17:00KeizerscupNijmegen
14-09-2017 20:15Nääs MW1 - Vakgericht MW1
14-09-2017 20:0014-09-2017 21:30Training
13-09-2017 19:3013-09-2017 21:00Glowgolfen
12-09-2017 20:0012-09-2017 21:30Training
10-09-2017 14:30WIKO 1 - Vakgericht 1
07-09-2017 20:0007-09-2017 21:30Training
06-09-2017 20:00Vakgericht MW1 - NKC '51 MW1
05-09-2017 20:0005-09-2017 21:30Training
03-09-2017 14:00Vakgericht 1 - Phenix '72 1
02-09-2017 21:0003-09-2017 17:00RISK toernooiJ.A. Lebbinklaan, 3062 Rotterdam, Nederland
31-08-2017 20:0031-08-2017 21:30Training
29-08-2017 20:0029-08-2017 21:30Training
24-08-2017 20:0024-08-2017 21:30Training
22-08-2017 20:0022-08-2017 21:30Training
21-08-2017 18:00Pre Kick-in BBQ
16-07-2017 18:0017-07-2017 00:30Zwarte Cross 2017
08-07-2017 16:0009-07-2017 16:00VET
22-06-2017 20:0022-06-2017 21:30Training
17-06-2017 21:0018-06-2017 16:00Paal BokaalDelft
15-06-2017 20:0015-06-2017 21:30Training
14-06-2017Flako
08-06-2017 20:0008-06-2017 21:30Training
02-06-2017 17:0005-06-2017 13:00Verenigingsweekend
01-06-2017 20:0001-06-2017 21:30Training
31-05-2017 20:00Vakgericht MW1 - Ons Clubje MW1
28-05-2017 12:30DOS-WK 5 - Vakgericht 1
23-05-2017 20:0023-05-2017 21:30Training
23-05-2017 19:45Olympia '22 1 - Vakgericht 1
22-05-2017 20:0022-05-2017 22:00Mei activiteit
21-05-2017 15:30HKC 4 - Vakgericht 1
18-05-2017 22:00BorrelProeflokaal België
18-05-2017 20:0018-05-2017 21:30Training
17-05-2017 20:15Amicitia MW1 - Vakgericht MW1
16-05-2017 20:0016-05-2017 21:30Training
15-05-2017 20:00Barteam bedank activiteit
14-05-2017 15:30Vakgericht 1 - Olympia '22 1
11-05-2017 20:0011-05-2017 21:30Training
10-05-2017 20:00Vakgericht MW1 - NKC '51 MW2
09-05-2017 20:0009-05-2017 21:30Training
07-05-2017 12:00Olympia '22 1 - Vakgericht 1
04-05-2017 20:0004-05-2017 21:30Training
02-05-2017 20:0002-05-2017 21:30Training
29-04-2017 17:30Bata BBQ
28-04-2017 18:3029-04-2017 17:00BatavierenraceNijmegen
28-04-2017 18:00Bata eten
25-04-2017 20:00Vakgericht 1 - HKC 4
20-04-2017 20:0020-04-2017 21:30Training
19-04-2017 19:45NKC '51 MW2 - Vakgericht MW1
18-04-2017 20:0018-04-2017 21:30Training
13-04-2017 20:0013-04-2017 21:30Training
12-04-2017 20:00Ons Clubje MW1 - Vakgericht MW1
11-04-2017 20:0011-04-2017 21:30Training
07-04-2017 21:0009-04-2017 16:00Attila ToernooiEindhoven
05-04-2017 20:00Vakgericht MW1 - Amicitia MW1
04-04-2017 20:0004-04-2017 21:30Training
02-04-2017 15:30Vakgericht 1 - DOS-WK 5
30-03-2017 22:30Borrel
30-03-2017 20:0030-03-2017 21:30Training
28-03-2017 20:0028-03-2017 21:30Training
23-03-2017 20:0023-03-2017 21:30Training
21-03-2017 20:0021-03-2017 21:30Training
19-03-2017 14:00Vakgericht 1 - Zwart Wit 4
17-03-2017 19:0017-03-2017 20:30Training
13-03-2017 20:00HALVBastille, vergaderzaal 5
12-03-2017 16:15Vakgericht 1 - Groen Zwart 2
09-03-2017 19:3009-03-2017 21:00Training
08-03-2017 21:00NKC '51 MW2 - Vakgericht MW1
07-03-2017 21:3007-03-2017 23:00Training
05-03-2017 12:15HKC 5 - Vakgericht 1
04-03-2017 21:0005-03-2017 01:00GalaJaargetijden
02-03-2017 19:3002-03-2017 21:00Training
01-03-2017 21:00VerassingsactiviteitKantine & Binnenbad
28-02-2017 21:3028-02-2017 23:00Training
23-02-2017 19:3023-02-2017 21:00Training
21-02-2017 21:3021-02-2017 23:00Training
17-02-2017 19:30Dansworkshop GalaverenigingenAtrium, Bastille
16-02-2017 19:3016-02-2017 21:00Training
15-02-2017 19:30Dansworkshop GalaverenigingenHorstkantine
14-02-2017 19:40Vakgericht MW1 - Achilles MW1
13-02-2017 20:00SchaatsenIjsbaan
12-02-2017 15:15Vakgericht 1 - Olympia '22 2
09-02-2017 22:00Borrel Wigwam
09-02-2017 19:3009-02-2017 21:00Training
07-02-2017 21:00Pubquiz GalaverenigingenSportkantine
07-02-2017 20:00Groen Zwart MW1 - Vakgericht MW1
07-02-2017 19:3007-02-2017 21:00Training
05-02-2017 10:00DOS-WK 6 - Vakgericht 1
04-02-2017 21:0005-02-2017 16:00DomCupUtrecht
02-02-2017 19:3002-02-2017 21:00Training
31-01-2017 19:40Vakgericht MW1 - Zwart Wit MW1
28-01-2017 19:45Vakgericht 1 - Devinco 5
26-01-2017 19:3026-01-2017 21:00Training
25-01-2017 21:00NKC '51 MW1 - Vakgericht MW1
25-01-201725-01-2017BardienstSportkantine
24-01-2017 19:3024-01-2017 21:00Training
22-01-2017 14:40Vakgericht 1 - Zwart Wit 4
21-01-201722-01-2017Edinburgh International Korfball TournamentEdinburgh
19-01-2017 19:3019-01-2017 21:00Training
17-01-2017 19:40Vakgericht MW1 - UNI MW1
13-01-2017 18:00Nieuwjaarsdiner
12-01-2017 19:3012-01-2017 21:00Training
11-01-2017 20:0011-01-2017 21:15TrainingSportcentrum, sportzaal 2
10-01-2017 19:3010-01-2017 21:00Training
09-01-2017 21:0009-01-2017 22:30TrainingSportcentrum, sportzaal 2
09-01-201709-01-2017BardienstSportkantine
08-01-2017 15:00Groen Zwart 2 - Vakgericht 1
05-01-2017 19:3005-01-2017 21:00Training
03-01-2017 19:3003-01-2017 21:00Training
27-12-2016NSKKOlymposhallen, utrecht
22-12-2016 22:00Borrel
22-12-2016 19:3022-12-2016 21:00Training
20-12-2016 19:40Vakgericht MW1 - NKC '51 MW2
18-12-2016 14:40Vakgericht 1 - HKC 5
15-12-2016 19:3015-12-2016 21:00Training
14-12-2016 20:30Achilles MW1 - Vakgericht MW1
13-12-2016 19:3013-12-2016 21:00Training
12-12-2016 20:00Sinterklaas
11-12-2016 10:30Olympia '22 2- Vakgericht 1
08-12-2016 19:3008-12-2016 21:00Training
07-12-2016 18:0007-12-2016 19:30Training
06-12-2016 19:40Vakgericht MW1 - Groen Zwart MW1
04-12-2016 13:15Vakgericht 1 - DOS-WK 6
01-12-2016 20:30Zwart Wit MW1 - Vakgericht MW1
01-12-2016 19:3001-12-2016 21:00Training
29-11-2016 19:3029-11-2016 21:00Training
26-11-2016 18:0027-11-2016 18:00HippoCupMaastricht
26-11-2016 15:35Devinco 5 - Vakgericht 1
24-11-2016 19:3024-11-2016 21:00Training
23-11-2016 18:0023-11-2016 19:30Training
22-11-2016 19:40Vakgericht MW1 - NKC '51 MW1
21-11-2016 18:30Pizza/Spelletjes avond
20-11-2016 14:35Zwart Wit 4 - Vakgericht 1
17-11-2016 22:30Borrel
17-11-2016 19:3017-11-2016 21:00Training
15-11-2016 21:05UNI MW1 - Vakgericht MW1
15-11-2016 19:3015-11-2016 21:00Training
14-11-2016BardienstSportkantine
10-11-2016 19:3010-11-2016 21:00Training
08-11-2016 20:00Oefenwedstrijd Naas 3 - Vakgericht 1Pathmoshal
08-11-2016 19:3008-11-2016 21:00Training
05-11-201606-11-2016VeluwecupWageningen
03-11-2016 19:3003-11-2016 21:00Training
01-11-2016 19:3001-11-2016 21:00Training
27-10-2016 22:00Oktober BorrelProeflokaal België
27-10-2016 19:3027-10-2016 21:00Training
25-10-2016 19:3025-10-2016 21:001e Zaaltraining
21-10-201621-10-2016BardienstSportkantine
20-10-2016 20:0020-10-2016 21:30Laatste buitentraining
19-10-2016 18:00Nieuweledenactiviteit
18-10-2016 20:0018-10-2016 21:30Training
16-10-2016 15:30Vakgericht 2 - HKC (He) 4Sportcentrum Universiteit Twente
13-10-2016 20:0013-10-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
12-10-2016 20:00Vakgericht MW1 - Steeds Hooger MW2Sportcentrum Universiteit Twente
11-10-2016 20:0011-10-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
09-10-2016 10:30Rigtersbleek/Cottus 3 - Vakgericht 2Rigtersbleekcomplex
06-10-2016 20:0006-10-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
05-10-2016 20:00KVZ MW2 - Vakgericht MW1Sportcomplex Zuidveen
04-10-2016 20:0004-10-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
02-10-2016 15:30Vakgericht 2 - EKC Nääs 4Sportcentrum Universiteit Twente
29-09-2016 20:0029-09-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
28-09-2016 20:00Vakgericht MW1 - NKC '51 MW2Sportcentrum Universiteit Twente
27-09-2016 19:3027-09-2016 21:00TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
26-09-2016 20:0026-09-2016 22:00Poolen met VakgerichtThe Bridge
25-09-2016 12:30DOS-WK 8 - Vakgericht 2Sportpark Wesselerbrink-noord
22-09-2016 22:00SeptemberborrelProeflokaal Belgie
22-09-2016 20:0022-09-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
21-09-2016 19:45NKC '51 MW2 - Vakgericht MW1Sportpark Gagelman
20-09-2016 19:3020-09-2016 21:00TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
19-09-201619-09-2016BardienstSportkantine
18-09-2016 15:30Vakgericht 2 - Olympia '22 1Sportcentrum Universiteit Twente
15-09-2016 20:0015-09-2016 21:30IntrotrainingMulti-Honk/Korfbalveld
14-09-2016 20:45Steeds Hooger MW2 - Vakgericht MW1Sportpark Orderbos
13-09-2016 19:3013-09-2016 21:00IntrotrainingMulti-Honk/Korfbalveld
11-09-2016 10:00AKC (Al) 4 - Vakgericht 2Sportcomplex Het Sportpark
08-09-2016 20:0008-09-2016 21:30TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
07-09-2016 20:0007-09-2016 21:30Vakgericht MW1 - KVZ MW2Sportcentrum Universiteit Twente
06-09-2016 19:3006-09-2016 21:00TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
01-09-2016 19:3001-09-2016 21:00TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
30-08-2016 19:3030-08-2016 21:00TrainingMulti-Honk/Korfbalveld
20-08-201620-08-2016Driekamp Vakgericht-Skunk-ErasmusKunstgrasveld Nääs
17-08-2016 18:0017-08-2016 23:00BBQ
02-07-2016 18:0003-07-2016 17:00VETEnschede
30-06-2016 22:3030-06-2016 23:59BorrelProeflokaal België
29-06-2016 10:3030-06-2016 01:00BardienstSportcentrum UT
17-06-201619-06-2016GNSKGroningen
15-06-2016 10:3016-06-2016 01:00BardienstSportcentrum UT
11-06-2016 22:0012-06-2016 17:00Paal BokaalDelft
09-06-2016 20:0009-06-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
08-06-2016 11:0408-06-2016 11:04FlakoSportcentrum, UT
07-06-2016 20:0007-06-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
05-06-2016 15:3005-06-2016 17:00Vakgericht 2 - DOS-WK 5Sportcentrum Universiteit Twente
02-06-2016 20:0002-06-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
01-06-2016 18:0001-06-2016 19:30SurvivelenSportcentrum UT
31-05-2016 20:0031-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
30-05-2016 10:3030-05-2016 23:59BardienstSportcentrum UT
29-05-2016 14:3029-05-2016 16:00Zwart Wit 1 - Vakgericht 1Sportcomplex de Mors
29-05-2016 11:3029-05-2016 13:00HKC 3 - Vakgericht 2Sportterrein 't Wilbert
26-05-2016 22:3026-05-2016 23:59BorrelProeflokaal België
26-05-2016 20:0026-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
25-05-2016 20:0025-05-2016 21:30Vakgericht MW1 - Amicitia MW1Sportcentrum Universiteit Twente
24-05-2016 20:0024-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
22-05-2016 15:3022-05-2016 17:00Vakgericht 2 - AKC 4Sportcentrum Universiteit Twente
22-05-2016 14:0022-05-2016 15:30Vakgericht 1 - HKC 1Sportcentrum Universiteit Twente
19-05-2016 20:0019-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
17-05-2016 20:0017-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
17-05-2016 19:4517-05-2016 19:45Phenix '72 MW 1 - Vakgericht MW1Sportcomplex het Doesgoor
13-05-201616-05-2016VerenigingsweekendOnbekend
12-05-2016 20:3012-05-2016 21:00Olympia '22 2 - Vakgericht 2Sportpark de Wildbaan
12-05-2016 20:0012-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
11-05-2016 20:0011-05-2016 21:30Zwart Wit MW 1 - Vakgericht MW1Sportcomplex de Mors
10-05-2016 20:0010-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
08-05-2016 14:3008-05-2016 16:00EKCA 1 - Vakgericht 1Veld EKCA
07-05-2016 22:0008-05-2016 18:00IJcupUniversiteit van Amsterdam
03-05-2016 20:0003-05-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
01-05-2016 14:0001-05-2016 15:30Vakgericht 1 - Melynas 1Sportcentrum Universiteit Twente
28-04-2016 22:3028-04-2016 23:59BorrelProeflokaal België
28-04-2016 20:0028-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
26-04-2016 20:0026-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
23-04-2016 18:3023-04-2016 18:30BatabbqMatenweg 32-107
22-04-2016 21:0023-04-2016 18:00Batavierenrace
22-04-2016 18:0022-04-2016 20:00De BatamaaltijdMatenweg 24-104
21-04-2016 20:0021-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
20-04-2016 20:0020-04-2016 21:30Vakgericht MW1 - Zwart Wit (D) MW1Sportcentrum Universiteit Twente
19-04-2016 20:0019-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
18-04-2016 18:0018-04-2016 23:59BarteamuitjeSportcentrum UT
17-04-2016 15:3017-04-2016 17:00Vakgericht 2 - DOS-WK 5Sportcentrum Universiteit Twente
17-04-2016 14:3017-04-2016 16:00't Overschotje 1 - Vakgericht 1Sportpark de Elze
15-04-201617-04-2016Attila toernooiEindhoven
14-04-2016 20:0014-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
13-04-2016 20:1513-04-2016 21:45Amicitia MW 1 - Vakgericht MW1Sportpark het Midden
12-04-2016 20:0012-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
10-04-2016 14:3010-04-2016 16:00Roreko 1 - Vakgericht 1Sportcomplex de Kromkel
10-04-2016 13:0010-04-2016 14:30EKC Naas 2 - Vakgericht 2G.J. van Heekpark
07-04-2016 20:0007-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
06-04-2016 20:0006-04-2016 21:30Vakgericht MW1 - Phenix '72 MW 1Sportcentrum Universiteit Twente
05-04-2016 20:0005-04-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
03-04-2016 15:3003-04-2016 17:00Vakgericht 2 - Rigtersbleek 4Sportcentrum Universiteit Twente
03-04-2016 14:0003-04-2016 15:30Vakgericht 1 - Ons Clubje 1Sportcentrum Universiteit Twente
31-03-2016 22:0031-03-2016 23:59BorrelProeflokaal België
31-03-2016 20:0031-03-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
29-03-2016 20:0029-03-2016 21:30TrainingKunstgrasveld
25-03-2016 19:3025-03-2016 21:00TrainingSporthal 2
23-03-2016 19:3023-03-2016 21:00TrainingSporthal 2
23-03-2016 10:3024-03-2016 01:00BardienstSportcentrum UT
21-03-2016 20:0021-03-2016 23:00Het Vakgericht MaartmysterieSportkantine
19-03-2016 22:0020-03-2016 17:00ISKTGroningen
17-03-2016 20:0017-03-2016 21:30TrainingVeld
15-03-2016 20:0015-03-2016 21:30TrainingVeld
14-03-2016 20:0014-03-2016 23:59HALVBastille vergaderzaal 4
13-03-2016 14:40Vakgericht 2 - EKC Naas 3Sportcentrum Universiteit Twente
12-03-2016 20:00Vakgericht 1 - Devinco 1Sportcentrum Universiteit Twente
10-03-2016 19:3010-03-2016 21:00TrainingSporthal 2
09-03-2016 18:0009-03-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
08-03-2016 19:3008-03-2016 21:00TrainingSporthal 2
06-03-2016 14:35EKCA/ImpactPersoneel 1 - Vakgericht 1Elderveld
03-03-2016 19:3003-03-2016 21:00TrainingSporthal 2
01-03-2016 19:3001-03-2016 21:00TrainingSporthal 2
25-02-2016 22:0025-02-2016 23:59BorrelProeflokaal België
25-02-2016 19:3025-02-2016 21:00TrainingSporthal 2
24-02-2016 18:0024-02-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
23-02-2016 19:3023-02-2016 21:00TrainingSporthal 2
21-02-2016 12:50Olympus '58 1 - Vakgericht 1De Bongerd
19-02-2016 22:0020-02-2016 02:00GalaUitgaanscentrum 't Bölke
18-02-2016 19:3018-02-2016 21:00TrainingSporthal 2
17-02-2016 18:0017-02-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
16-02-2016 19:3016-02-2016 21:00Training
16-02-2016 10:3017-02-2016 01:00BardienstSportkantine UT
14-02-2016 14:40Vakgericht 2 - Olympia '22 1Sportcentrum Universiteit Twente
14-02-2016 13:30Vakgericht 1 - Roreko 1Sportcentrum Universiteit Twente
12-02-2016 20:3012-02-2016 22:00DansworkshopAtrium
11-02-2016 19:3011-02-2016 21:00TrainingSporthal 2
10-02-2016 18:0010-02-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
09-02-2016 19:3009-02-2016 21:00TrainingSporthal 2
08-02-2016 20:3008-02-2016 22:00DansworkshopAtrium
07-02-2016 12:25Rigtersbleek/Cottus 4 - Vakgericht 2De Pathmoshal
06-02-2016 19:0007-02-2016 19:00DomcupUtrecht
04-02-2016 19:3004-02-2016 21:00Training
03-02-2016 18:0003-02-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
02-02-2016 19:3002-02-2016 21:00DinsdagtrainingSporthal 2
31-01-2016 14:40Vakgericht 2 - DOS-WK 5Sportcentrum Universiteit Twente
31-01-2016 13:30Vakgericht 1 - Zwart Wit 1Sportcentrum Universiteit Twente
28-01-2016 22:0028-01-2016 23:59BorrelProeflokaal België
27-01-2016 18:0027-01-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
25-01-201625-01-2016BardienstKantine Sportcentrum
24-01-2016 15:50Ons Clubje 1 - Vakgericht 1De Brug
24-01-2016 14:30Ons Clubje 2 - Vakgericht 2De Brug
20-01-2016 18:0020-01-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
17-01-2016 14:40Vakgericht 2 - HKC 4Sportcentrum Universiteit Twente
17-01-2016 13:30Vakgericht 1 - Koru 1Sportcentrum Universiteit Twente
15-01-2016 18:3015-01-2016 23:00NieuwjaarsdinerFellini
14-01-2016 21:00Olympia '22 1 - Vakgericht 2't Timpke
13-01-2016 18:0013-01-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum Utwente
10-01-2016 11:10EKC Nääs 3 - Vakgericht 2De Pathmoshal
09-01-2016 18:40Devinco 1 - Vakgericht 1Keizerslanden
06-01-2016 18:0006-01-2016 19:30WoensdagtrainingSportcentrum Utwente
06-01-201606-01-2016BardienstKantine Sportcentrum
21-12-2015 09:0030-12-2015 22:00NSKK
20-12-2015 14:40Vakgericht 1 - ECKA/ImpactPersoneel 1Sportcentrum Universiteit Twente
17-12-2015 22:0017-12-2015 23:59BorrelProeflokaal België
17-12-2015 19:3017-12-2015 21:00TrainingSporthal 2
16-12-2015 18:0016-12-2015 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
15-12-2015 19:3015-12-2015 21:00TrainingSporthal 2
14-12-201514-12-2015BardienstKantine Sportcentrum
13-12-2015 14:30Roreko 1 - Vakgericht 1De Slenken
10-12-2015 19:3010-12-2015 21:00TrainingSporthal 2
09-12-2015 18:0009-12-2015 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
08-12-2015 19:3008-12-2015 21:00TrainingSporthal 2
07-12-2015 20:0007-12-2015 23:59Vakgericht sinterklaasAmstelstraat 39, Enschede
06-12-2015 14:40Vakgericht 2 - Rigtersbleek/Cottus 4Sportcentrum Universiteit Twente
03-12-2015 19:3003-12-2015 21:00TrainingSporthal 2
02-12-2015 18:0002-12-2015 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
01-12-2015 19:3001-12-2015 21:00TrainingSporthal 2
29-11-2015 14:30Vakgericht 1 - Olympus '58 1Diekmanhal
28-11-2015 20:0029-11-2015 17:00Hippocup
26-11-2015 22:0026-11-2015 23:59BorrelProeflokaal België
26-11-2015 19:3026-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
25-11-2015 18:0025-11-2015 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
25-11-201525-11-2015BardienstKantine Sportcentrum
24-11-2015 19:3024-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
22-11-2015 14:45Zwart Wit (D) 1 - Vakgericht 1De Reiger
22-11-2015 10:00DOS-WK 5 - Vakgericht 2De Pathmoshal
19-11-2015 19:3019-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
18-11-2015 18:0018-11-2015 19:30WoensdagtrainingSporthal 2
17-11-2015 19:3017-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
16-11-2015 20:0016-11-2015 23:59De grote Vakgericht spelletjesavondRoessinghsbleekweg 98
15-11-2015 14:40Vakgericht 2 - Ons Clubje 2Sportcentrum Universiteit Twente
15-11-2015 13:30Vakgericht 1 - Ons Clubje 1Sportcentrum Universiteit Twente
12-11-2015 19:3012-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
11-11-2015 18:0011-11-2015 19:30WoensdagtrainingSportcentrum UT
10-11-2015 19:3010-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
08-11-2015 13:50Koru 1 - Vakgericht 1Sporthal Dwingeloo
08-11-2015 11:00HKC (He) 4 - Vakgericht 2OSG
05-11-2015 19:0005-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
04-11-2015 18:3004-11-2015 19:30Woensdag trainingSportcentrum UT
03-11-2015 19:3003-11-2015 21:00TrainingSporthal 2
02-11-201502-11-2015BardienstKantine Sportcentrum
31-10-201501-11-2015VeluwecupDébalderin, Wageningen
29-10-2015 19:3029-10-2015 21:00TrainingSporthal 2
28-10-2015 18:0028-10-2015Nieuwe Leden ActiviteitSporthal UT
27-10-2015 19:3027-10-2015 21:00TrainingSporthal 2
22-10-2015 22:0022-10-2015 23:59BorrelProeflokaal België
22-10-2015 19:3022-10-2015 21:00TrainingSporthal 2
21-10-2015 18:0021-10-2015 19:30Woensdag trainingSporthal 2
20-10-2015 20:0020-10-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
20-10-2015 19:30Oefenwedstrijd Vakgericht - BraziliëSportcentrum Universiteit Twente
20-10-2015 17:0020-10-2015 19:30Etentje met braziliëSportkantine
19-10-201519-10-2015BardienstKantine Sportcentrum
15-10-2015 20:0015-10-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
13-10-2015 20:00Vakgericht MW1 - SDO (W) MW1Sportcentrum Universiteit Twente
13-10-2015 20:0013-10-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
11-10-2015 15:30Vakgericht 2 - Olympia '22 2Sportcentrum Universiteit Twente
11-10-2015 14:00Vakgericht 1 - Zwart Wit (D) 1Sportcentrum Universiteit Twente
10-10-201511-10-2015Alf-trophyMelmac, Tilburg
08-10-2015 20:0008-10-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
07-10-2015 20:00Vakgericht MW1 - Amicitia MW1Sportcentrum Universiteit Twente
06-10-2015 20:0006-10-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
05-10-201505-10-2015BardienstKantine Sportcentrum
04-10-2015 14:30HKC (He) 1 - Vakgericht 1Sportterrein 't Wilbert
04-10-2015 11:00KVZ 7 - Vakgericht 2Sportcomplex Zuidveen
01-10-2015 20:0001-10-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
30-09-2015 20:00Achilles (A) MW1 - Vakgericht MW1Sportcomplex Ossekoppelerhoek
29-09-2015 20:0029-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
27-09-2015 15:30Vakgericht 2 - HKC (He) 4Sportcentrum Universiteit Twente
27-09-2015 14:00Vakgericht 1 - EKCA/Impact Personeel 1Sportcentrum Universiteit Twente
25-09-201525-09-2015BardienstKantine Sportcentrum
24-09-2015 22:0024-09-2015 23:59BorrelProeflokaal Belgie
24-09-2015 20:0024-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
23-09-2015 19:30SDO (W) MW1 - Vakgericht MW1Veld SDO(w)
22-09-2015 20:0022-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
21-09-2015 20:0021-09-2015ALVBastille 4
20-09-2015 14:30Mélynas 1 - Vakgericht 1De Hazenberg
19-09-201520-09-2015KeizerscupSkunk, Nijmegen
17-09-2015 20:0017-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
15-09-2015 20:0015-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
14-09-2015 19:4514-09-2015 23:59Bowlen
13-09-2015 14:00Vakgericht 1 - 't Overschotje 1Sportcentrum Universiteit Twente
13-09-2015 12:50Ons Clubje 2 - Vakgericht 2Veld Ons Clubje
10-09-2015 20:0010-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
09-09-2015 20:15Amicitia MW1 - Vakgericht MW1Sportpark Het Midden
08-09-2015 20:0008-09-2015 21:30IntroductietrainingKunstgrasveld UT
06-09-2015 15:30Vakgericht 2 - AKC (Al) 4Sportcentrum Universiteit Twente
06-09-2015 14:00Vakgericht 1 - Roreko 1Sportcentrum Universiteit Twente
05-09-201506-09-2015RISKRotterdam
03-09-2015 20:0003-09-2015 21:30IntroductietrainingKunstgrasveld UT
02-09-2015 20:00Vakgericht MW1 - Achilles (A) MW1Sportcentrum Universiteit Twente
01-09-2015 20:0001-09-2015 21:30TrainingKunstgrasvelden voor het Sportcentrum
30-08-2015 14:30Ons Clubje 1 - Vakgericht 1Veld Ons Clubje
30-08-2015 10:30Rigtersbleek/Cottus 4 - Vakgericht 2Rigtersbleekcomplex
29-08-201529-08-2015BardienstKantine Sportcentrum
27-08-2015 20:00Nääs 1 - Vakgericht 1
26-08-201526-08-2015Student Life Festival Volkspark
25-08-2015 20:0025-08-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
20-08-2015 20:0020-08-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
20-08-2015 11:0020-08-2015 16:00UT Campus GamesSporthal 2
19-08-2015Kick-In InformatiemarktUniversiteit Twente
18-08-2015 19:45Vakgericht 1 - SEV 1Sportcentrum Universiteit Twente
18-08-2015 19:45Vakgericht 2 - SEV 2Sportcentrum Universiteit Twente
17-08-2015 18:00Slotfeest
15-08-2015 15:30Rigtersbleek 1 - Vakgericht 1Rigtersbleekcomplex
13-08-2015 20:0013-08-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
11-08-2015 20:0011-08-2015 21:30Eerste TrainingSportcentrum Universiteit Twente
26-07-201527-07-2015Zwarte Cross
05-07-2015 10:00VET 2015: ToernooiBeachvelden UT
04-07-2015 18:00VET 2015: BBQTerras VB
03-07-2015 19:00Actieve Leden UitjeCalslaan 3
02-07-2015 21:0002-07-2015 23:59Juni borrelProeflokaal België
27-06-201527-06-2015BardienstKantine Sportcentrum
25-06-2015 20:0025-06-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
23-06-2015 20:0023-06-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
18-06-2015 20:0018-06-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
16-06-2015 20:0016-06-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
13-06-201514-06-2015Paal BokaalDelft
11-06-2015 20:0011-06-2015 21:30IntrotrainingSportcentrum Universiteit Twente
09-06-2015 20:0009-06-2015 21:30IntrotrainingSportcentrum Universiteit Twente
08-06-2015 18:0008-06-2015 23:59Walking dinerVerschillende plaatsen
05-06-201507-06-2015GNSK Amsterdam
04-06-2015 20:0004-06-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
03-06-2015 19:00FlaKo 2015
02-06-2015 20:0002-06-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
01-06-201501-06-2015BardienstKantine Sportcentrum
31-05-2015 14:00Vakgericht 1 - Olympus '58 1Sportcentrum Universiteit Twente
28-05-2015 22:0028-05-2015 23:59Mei borrelProeflokaal Belgie
28-05-2015 20:0028-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
27-05-2015 19:45NKC '51 MW1 - Vakgericht MW1Sportpark Gagelman, Nijverdal
26-05-2015 20:0026-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
22-05-2015 18:0025-05-2015 12:00VerenigingsweekendBunnik / Utrecht
21-05-2015 20:00Vakgericht 2 - R'bleekCottus/Nääs 6Sportcentrum Universiteit Twente
21-05-2015 20:0021-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
20-05-2015 20:00Vakgericht MW1 - Zwart Wit (D) MW1De Mors, Delden
19-05-2015 20:0019-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
17-05-2015 11:30Zwart Wit (D) 4 - Vakgericht 2De Mors, Delden
16-05-2015 21:0017-05-2015 16:00IJCUP Amsterdam
16-05-2015 15:30SDO (W)/UNI 1 - Vakgericht 1Vriezenveen
13-05-2015 20:0013-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
12-05-2015 20:0012-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
10-05-2015 14:00Vakgericht 1 - HKC (He) 1Sportcentrum Universiteit Twente
08-05-2015 19:00Arrivak-toernooiSporthal 2
07-05-2015 20:0007-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
05-05-2015 20:0005-05-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
04-05-201504-05-2015BardienstKantine Sportcentrum
01-05-201525-06-2015 22:00Levend CluedoOveral
30-04-2015 22:0030-04-2015 23:59BorrelProeflokaal Belgie
30-04-2015 20:0030-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
28-04-2015 20:0028-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
28-04-2015 19:45Phenix '72 MW1 - Vakgericht MW1Sportpark Het Doesgoor, Goor
26-04-2015 14:00Keizer Karel 1 - Vakgericht 1Sportpark Staddijk, Nijmegen
26-04-2015 11:00De Eibers 1 - Vakgericht 2Eibergen
25-04-2015 19:00Bata bbqCampus
25-04-201526-04-2015Batavierenrace!
23-04-2015 20:0023-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
22-04-2015 20:00Vakgericht MW1 - Phenix '72 MW1Sportcentrum Universiteit Twente
21-04-2015 20:0021-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
19-04-2015 14:00Vakgericht 1 - Ons Clubje 1Sportcentrum Universiteit Twente
19-04-2015 12:30Vakgericht 2 - De Eibers 1Sportcentrum Universiteit Twente
17-04-201517-04-2015BardienstKantine Sportcentrum
16-04-2015 20:0016-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
15-04-2015 20:00Zwart Wit (D) MW1 - Vakgericht MW1Sportcomplex De Mors
14-04-2015 20:0014-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
12-04-2015 15:30Vakgericht 2 - Zwart Wit (D) 4Sportcentrum Universiteit Twente
10-04-201512-04-2015Attila TournamentEindhoven
09-04-2015 20:0009-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
08-04-2015 20:00Vakgericht MW1 - NKC '51 MW1Sportcentrum Universiteit Twente
07-04-2015 20:0007-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
05-04-2015 14:00Vakgericht 1 - DLKV 1Rigtersbleekcomplex
02-04-2015 20:0002-04-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
31-03-2015 20:0031-03-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
29-03-2015 14:30Koru 1 - Vakgericht 1Sportpark Uffelte
29-03-2015 12:30R'bleekCottus/Nääs 6 - Vakgericht 2Rigtersbleekcomplex
28-03-2015 20:30SKC GalaRhijnauwenselaan 14b, 3981 HH Bunnik
26-03-2015 22:00Maart BorrelProeflokaal België
26-03-2015 20:0026-03-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
24-03-2015 20:0024-03-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
20-03-201520-03-2015BardienstKantine Sportcentrum
19-03-2015 20:0019-03-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
18-03-2015 20:00HALVBastille
17-03-2015 20:0017-03-2015 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
14-03-201515-03-2015ISKT GroningenGroningen
12-03-2015 22:00Karaoke WigWHAMWigWam
12-03-2015 20:0012-03-2015 21:301e VeldtrainingSportcentrum Universiteit Twente
11-03-2015 17:3011-03-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
08-03-2015 15:30Zwart Wit (D) 1 - Vakgericht 1De Reiger, Delden
08-03-2015 11:45Zwart Wit (D) 4 - Vakgericht 2De Reiger, Delden
05-03-2015 19:3005-03-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
04-03-2015 20:30DLKV 1 - Vakgericht 1De Muizenberg, Didam
04-03-2015 17:3004-03-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
03-03-2015 19:3003-03-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
26-02-2015 19:3026-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
25-02-2015 17:3025-02-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
24-02-2015 19:3024-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
23-02-201523-02-2015BardienstKantine Sportcentrum
19-02-2015 19:3019-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
18-02-2015 17:3018-02-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
17-02-2015 19:3017-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
16-02-2015 20:0016-02-2015 23:59SpelletjesavondToekomststraat 56
15-02-2015 14:40Vakgericht 2 - Ons Clubje 2Sportcentrum Universiteit Twente
15-02-2015 13:30Vakgericht 1 - Ons Clubje 1Sportcentrum Universiteit Twente
12-02-2015 19:3012-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
11-02-2015 17:3011-02-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
10-02-2015 19:3010-02-2015 21:00Clinic door Andre Kuipers Sportcentrum Universiteit Twente
06-02-2015 21:0008-02-2015 18:00Lustrumweekend
05-02-2015 19:3005-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
04-02-2015 17:3004-02-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
04-02-201504-02-2015BardienstKantine Sportcentrum
03-02-2015 19:3003-02-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
01-02-2015 14:40Vakgericht 2 - Olympia '22 3Sportcentrum Universiteit Twente
31-01-2015 20:00Vakgericht 1 - DOS-WK 1Sportcentrum Universiteit Twente
29-01-2015 19:3029-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
28-01-2015 17:3028-01-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
27-01-2015 19:3027-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
25-01-2015 14:45EKCA/ImpactPersoneel 1 - Vakgericht 1Pickerhal, Arnhem
25-01-2015 13:00De Eibers 1 / Vakgericht 2Pickerhal, Eibergen
22-01-2015 19:3022-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
21-01-2015 17:3021-01-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
20-01-2015 19:3020-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
18-01-2015 14:40Vakgericht 2 - R'BleekCottus/Nääs 7Sportcentrum Universiteit Twente
18-01-2015 13:30Vakgericht 1 - Keizer Karel 1Sportcentrum Universiteit Twente
15-01-2015 19:3015-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
14-01-2015 17:3014-01-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
13-01-2015 19:3013-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
11-01-2015 14:45HKC (He) 1 - Vakgerich 1OSG Hengelo
10-01-2015 18:30NieuwjaarsdinerRigtersbleek kantine
08-01-2015 19:3008-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
07-01-2015 17:3007-01-2015 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
07-01-201507-01-2015BardienstKantine Sportcentrum
06-01-2015 19:3006-01-2015 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
04-01-2015 14:40Vakgericht 2 - Zwart Wit (D) 4Sporthal Universiteit Twente
21-12-2014 16:45Vakgericht 1 - Zwart Wit (D) 1Sporthal Universiteit Twente
18-12-2014 22:00DecemberborrelProeflokaal België
18-12-2014 19:3018-12-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
17-12-2014 17:3017-12-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
16-12-2014 19:3016-12-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
15-12-201415-12-2014BardienstKantine Sportcentrum
14-12-2014 17:40Ons Clubje 1 - Vakgericht 1De Brug, Glanerbrug
14-12-2014 16:15Ons Clubje 2 - Vakgericht 2De Brug, Glanerbrug
11-12-2014 19:3011-12-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
10-12-2014 17:3010-12-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
09-12-2014 19:3009-12-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
08-12-2014 20:00Sinterklaasactiviteitbastille
07-12-2014 14:40Vakgericht 1 - DLKV 1Sporthal Universiteit Twente
04-12-2014 19:3004-12-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
03-12-2014 17:3003-12-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
02-12-2014 19:3002-12-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
30-11-2014 15:15Keizer Karel 1 - Vakgericht 1Meijhorst, Nijmegen
27-11-2014 21:00Olympia '22 3 - Vakgericht 2't Timpke, Borculo
27-11-2014 19:3027-11-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
26-11-2014 17:3026-11-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
26-11-201426-11-2014BardienstKantine Sportcentrum
25-11-2014 19:3025-11-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
24-11-2014 20:00Lustrum geschiedenisquiz
23-11-2014 14:40Vakgericht 2 - De Eibers 1Sporthal Universiteit Twente
23-11-2014 13:30Vakgericht 1 - EKCA/Impact Personeel 1Sporthal Universiteit Twente
22-11-201423-11-2014HippocupMaastricht
21-11-2014 21:0021-11-2014 22:30Verplaatste training!
19-11-2014 17:3019-11-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
18-11-2014 19:3018-11-2014 21:00Gewijzigde TrainingSportcentrum Universiteit Twente
16-11-2014 12:20RigtersbleekCottus/Nääs 7 - Vakgericht 2Pathmoshal, Enschede
15-11-2014 19:30DOS-WK 1 - Vakgericht 1Diekmanhal, Enschede
13-11-2014 22:00November BorrelProeflokaal België
13-11-2014 19:3013-11-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
12-11-2014 17:3012-11-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
11-11-2014 19:3011-11-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
09-11-2014 10:30Vakgericht 1 - HKC 1Sportcentrum Universiteit Twente
06-11-2014 19:3006-11-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
05-11-2014 17:3005-11-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
04-11-2014 19:3004-11-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
01-11-201402-11-2014VeluwecupWageningen
01-11-2014Deadline Vakblad 1
30-10-2014 19:3030-10-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
29-10-2014 17:3029-10-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
28-10-2014 19:3028-10-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
23-10-2014 19:3023-10-2014 21:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
22-10-2014 18:30Nieuwe Leden ActiviteitToekomststraat 56
22-10-2014 17:3022-10-2014 19:00WoensdagtrainingSportcentrum Universiteit Twente
21-10-2014 19:3021-10-2014 21:00Eeste ZaaltrainingSportcentrum Universiteit Twente
20-10-201420-10-2014Bardienst
16-10-2014 20:0016-10-2014 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
14-10-2014 20:0014-10-2014 21:30TrainingSportcentrum Universiteit Twente
12-10-2014 15:36Vakgericht 2 - 't Overschotje 2Sportcentrum Unitversiteit Twente
12-10-2014 14:33Olympus '58 1 - Vakgericht 1Doetichem, Sportpark Zuid
08-10-2014 20:00Vakgericht MW1 - Achilles (A) MW1Sportcentrum Unitversiteit Twente
05-10-2014 15:30Vakgericht 2 - Diderna/Visser Sloopwerken 1Sportcentrum Unitversiteit Twente
04-10-2014 15:30Vakgericht 1 - SDO (W)/UNI 1Sportcentrum Unitversiteit Twente
04-10-201405-10-2014Alf TrophyTilburg
02-10-2014 22:15Lustrum BorrelProeflokaal België
01-10-2014 19:45NKC '51 MW1 - Vakgericht MW1Nijverdal, Sportpark Gagelman
28-09-2014 14:30HKC (He) 1 - Vakgericht 1Hengelo - Sportterrein 't Wilbert
28-09-2014 13:00't Overschotje 2 - Vakgericht 2Lochem, Sportpark De Elze
25-09-2014 20:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
24-09-2014 20:00Vakgericht MW1 - Phenix '72 MW1Sportcentrum Universiteit Twente
23-09-2014 20:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
21-09-2014 15:30Vakgericht 2 - HKC (He) 3Sportcentrum Universiteit Twente
21-09-2014 14:00Vakgericht 1 - Keizer Karel 1Sportcentrum Universiteit Twente
18-09-2014 22:15BorrelProeflokaal België
18-09-2014 20:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
17-09-2014 19:45Amicitia MW1 - Vakgericht MW1Vriezeveen, Sportpark Het Midden
16-09-2014 20:00TrainingSportcentrum Universiteit Twente
14-09-2014 14:30Ons Clubje 1 - Vakgericht 1Glanerbrug, Veld Ons Clubje
14-09-2014 11:30HKC (He) 3 - Vakgericht 2Hengelo, Sportterrein 't Wilbert
11-09-2014 20:00IntrotrainingSportcentrum
09-09-2014 20:00IntrotrainingSportcentrum
06-09-2014BardienstSportcentrum
04-09-2014 20:00TrainingSportcentrum
02-09-2014 20:00TrainingSportcentrum
31-08-2014 14:00Vakgericht 1 - Koru 1Sportcentrum Universiteit Twente
27-08-2014 20:00TrainingSportcentrum
26-08-2014Zwart Wit - Vakgericht 1/2Delden
23-08-2014BardienstSportcentrum
21-08-2014 20:00TrainingSportcentrum
17-08-2014 10:00Loop trainingSportcentrum
22-05-2014 22:00BorrelProeflokaal België
10-05-2014 00:0110-05-2014 16:00Batavierenrace 2014Nijmegen-Enschede
09-05-201412-05-2014Verenigingsweekend
27-03-2014 22:00BorrelProeflokaal België
05-03-2014 17:00Woensdagtraining
02-03-2014 14:40Vakgericht 2 - HKC (He) 4Sporthal Universiteit Twente
02-03-2014 13:30Vakgericht 1 - Atalante 1Sporthal Universiteit Twente
26-02-2014 17:00Woensdagtraining
20-02-2014 22:00BorrelProeflokaal België
20-02-2014 19:00Vakgericht 1 - HKC (He) 1Sporthal Universiteit Twente
19-02-2014 17:00Woensdagtraining
16-02-2014 16:3016-02-2014 18:00Chinees etenSport Centrum
16-02-2014 14:40Vakgericht 2 - Olympia '22 2Sporthal Universiteit Twente
16-02-2014 13:30Vakgericht 1 - EKCA/Impact Personeel 1Sporthal Universiteit Twente
12-02-2014 17:00Woensdagtraining
05-02-2014 19:30SchaatsenVertrek vanaf Campus
05-02-2014 16:30Woensdagtraining
02-02-2014 13:50EKC Nääs 1 - Vakgericht 1De Pathmoshal
02-02-2014 11:10EKC Nääs 3 - Vakgericht 2Sporthal Universiteit Twente
26-01-2014 14:40Vakgericht 2 - 't Overschotje 3Sporthal Universiteit Twente
26-01-2014 13:30Vakgericht 1 - Olympus '58 1Sporthal Universiteit Twente
25-01-2014BardienstSportcentrum
22-01-2014 16:30Woensdagtraining
19-01-2014 15:15Zwart Wit (D) 1 - Vakgericht 1De Reiger (Delden)
19-01-2014 11:15De Eibers 1 - Vakgericht 2Pickerhal (IJbergen)
16-01-2014 22:00BorrelProeflokaal België
15-01-2014 16:30WoensdagtrainingSporthal 1
10-01-2014 18:30Nieuwjaarsdiner
08-01-2014 16:30WoensdagtrainingSporthal 1
04-01-2014BardienstSportcentrum
30-12-2013Finale Korfball ChallengeTopsporthallen Rotterdam
22-12-2013 16:50Vakgericht 1 - Ons Clubje 1Sporthal Universiteit Twente
19-12-2013 22:00BorrelProeflokaal België
19-12-2013BardienstSportcentrum
18-12-2013 17:00Woensdagtraining
15-12-2013 15:45Atalante 1 - Vakgericht 1Zuiderpark Apeldoorn
11-12-2013 20:00Sinterklaas
11-12-2013 17:00Woensdagtraining
08-12-2013 14:40EKCA/ImpactPersoneel 1 - Vakgericht 1Elderveld Arnhem
08-12-2013 14:05HKC (He) 4 - Vakgericht 2Sporthal OSG
04-12-2013 17:00Woensdagtraining
01-12-2013 14:40Vakgericht 2 - EKC Nääs 3Sporthal Universiteit Twente
01-12-2013 13:30Vakgericht 1 - EKC Nääs 1Sporthal Universiteit Twente
28-11-2013 22:00BorrelProeflokaal België
27-11-2013 17:00Woensdagtraining
24-11-2013 14:50Olympus '58 1 - Vakgericht 1De Bongerd Doetinchem
24-11-2013 13:05't Overschotje 3 - Vakgericht 2De Beemd Lochem
23-11-201324-11-2013HippocupMaastricht
20-11-2013 17:0020-11-2013 18:00Woensdagtraining
18-11-2013 20:00Nieuwe Leden ActiviteitOnbekend
17-11-2013 10:40Vakgericht 1 - Zwart Wit (D) 1Sporthal Universiteit Twente
17-11-2013 09:15Vakgericht 2 - De Eibers 1Sporthal Universiteit Twente
13-11-2013 17:00Woensdagtraining
13-11-2013BardienstSportcentrum
10-11-2013 16:35HKC (He) 1 - Vakgericht 1Sporthal OSG
10-11-2013 13:20Olympia '22 2 - Vakgericht 2't Timpke
06-11-2013 17:00Woensdagtraining
02-11-2013 20:0003-11-2013 16:00VeluwecupWageningen
30-10-2013 17:0030-10-2013 18:00Training Woensdag 30 oktoberSC
24-10-2013 22:00Oktober BorrelProeflokaal België
12-10-2013 15:30Vakgericht 1 - Hellas'63 1Kunstgrasveld Universiteit Twente
09-10-2013 20:00Vakgericht Mw1 - Dos-Wk Mw1Kunstgrasveld Universiteit Twente
06-10-2013 14:30Atalante 1 - Vakgericht 1Sportpark de Maten
06-10-2013 11:30HKC (He) 3 - Vakgericht 2Sportterein 't Wilbert, Hengelo
05-10-2013 20:3006-10-2013 17:00Alf TrophyTilburg
01-10-2013 19:45Phenix'72 Mw1 - Vakgericht Mw1Sportpark de Horst
29-09-2013 15:30Vakgericht 2 - Rigtersbleek 4Kunstgrasveld Universiteit Twente
29-09-2013 14:00Vakgericht 1 - EKCA 1Kunstgrasveld Universiteit Twente
26-09-2013 22:15Openingsborrel / stapavond!Brinkhuisburg 53 (Bij Lisette thuis!)
25-09-2013 20:00Zwart-Wit (D) Mw1 - Vakgericht Mw1Sportcomplex de Mors, Delden
22-09-2013 14:30Steeds Hooger 1 - Vakgericht 1Sportpark Orderbos
22-09-2013 12:30Dos-Wk 5 - Vakgericht 2Veld Dos-wk (sportpark wesselerbrink, Enschede)
19-09-2013 20:0019-09-2013 21:30Vakgericht 2-HKC 3Kunstgrasveld
18-09-2013 20:00Vakgericht Mw1 - Zwart Wit (D) Mw1Kunstgrasveld Universiteit Twente
17-09-2013 20:00Introductie TrainingKunstgrasveld
16-09-2013 19:3016-09-2013Wissel-ALVVergaderzaal 4, Bastille, Universiteit Twente
15-09-2013 15:30Vakgericht 2 - Dos-Wk 5Kunstgrasveld Universiteit Twente
15-09-2013 14:00Vakgericht 1 - Duko 1Kunstgrasveld Universiteit Twente
14-09-2013 18:0015-09-2013 18:00KeizerscupNijmegen
12-09-2013 20:00Introductie TrainingKunstgrasveld
11-09-2013 20:00Dos-Wk Mw1 - Vakgericht Mw1Veld Dos-wk (sportpark wesselerbrink, enschede)
08-09-2013 15:30Vakgericht 2 - HKC (He) 3Kunstgrasveld Universiteit Twente
08-09-2013 14:00Vakgericht 1 - Olympus'58 1Kunstgrasveld Universiteit Twente
04-09-2013 20:00Vakgericht Mw1 - Phenix'72 Mw1Kunstgrasveld Universiteit Twente
01-09-2013 11:30Rigtersbleek 4 - Vakgericht 2Veld Rigtersbleek
31-08-2013 15:30DWS 1 - Vakgericht 1Sportveld DWS
29-08-2013 20:0029-08-2013 21:30Gesplitste trainingKunstgrasveld
27-08-2013 19:3027-08-2013 21:00Training alle ledenKunstgrasveld
24-08-201325-08-2013RISKRotterdam
20-08-2013 19:3020-08-2013 21:00Eerste training hele verenigingKunstgrasveld universiteit Twente
16-08-201318-08-2013Oefenweekend Vakgericht 1 en 2 met Paal CentraalDelft
15-08-2013 19:3015-08-2013 21:00Training Vakgericht 1 en 2Kunstgrasveld Universiteit Twente
13-08-2013 19:3013-08-2013 21:00Training Vakgericht 1Kunstgrasveld Universiteit Twente
06-07-2013 18:30VET BBQVestingbar
06-07-201307-07-2013VETUniversiteit Twente
17-06-2013 18:30Slotfeest
15-06-201316-06-2013Paal bokaaldelft
13-06-2013 21:45Borrel juniDe Geus!
06-06-2013 19:00Flatkorfbaltoenooikunstgrasveld UT
02-06-2013 14:30EKCA 1 - Vakgericht 1Veld ECKA, Arnhem
02-06-2013 11:30Atalante 4 - Vakgericht 2Sportpark De Maten, Apeldoorn
31-05-2013 20:30Rigtersbleek 4 - Vakgericht 2Rigtersbleekcomplex, Enschede
26-05-2013 17:3026-05-2013 19:00Competitie afsluiting- etenSportcentrum
26-05-2013 15:30Vakgericht 2 - Dos-wk 5Universiteit Twente
26-05-2013 14:00Vakgericht 1 - Duko 1Universiteit Twente
22-05-2013 19:30Vakgericht Mw1 - Groen Zwart Mw1Universiteit Twente
17-05-201320-05-2013Verenigingsweekend
15-05-2013 19:45Amicitia Mw1 - Vakgericht Mw1Sportpark Het Midden, Vriezenveen
14-05-2013 22:15Borrel meiDe Beiaard
12-05-2013 14:30HKC (He) 1 - Vakgericht 1Sportterrein 't Wilbert, Hengelo
12-05-2013 13:00Mélynas 3 - Vakgericht 2Veld Eerbeek
08-05-201310-05-2013HemelvaarttoernooiAmsterdam
04-05-2013 14:30Vakgericht 1 - Dos-wk 1Universiteit Twente
27-04-2013 19:30Bata BBQJoris
27-04-2013Batavierenrace
26-04-2013 18:00Bata avondmaalLisette
24-04-2013 19:30Vakgericht Mw1 - NKC'51 Mw2Universiteit Twente
19-04-2013 17:0021-04-2013 17:00Atilla/Euflex ToernooiEindhoven
17-04-2013 19:45NKC'51 Mw2 - Vakgericht Mw1Sportpark Gagelman, Nijverdal
14-04-2013 14:00Noviomagnum 1 - Vakgericht 1Sportpark sAlmarasweg-zuid, Nijmegen
14-04-2013 12:30Vakgericht 2 - HKC (He) 3Universiteit Twente
11-04-2013 21:45BorrelCentral Park
09-04-2013 20:00Groen Zwart Mw1 - Vakgericht Mw1Sportpark Wooldrik, Borne
07-04-2013 15:30Vakgericht 2 - Steeds Hooger 4Universiteit Twente
07-04-2013 14:00Vakgericht 1 - Atalante 1Universiteit Twente
03-04-2013 21:15CocktailworkshopVestingbar [kleintje]
03-04-2013 19:30Vakgericht Mw1 - Amicitia Mw1Universiteit Twente
01-04-2013 14:30Zwaluwen 1 - Vakgericht 1sportpark Hengelder, Zevenaar
25-03-2013 19:30HALVVergaderzaal 4, Bastille
17-03-2013 18:30HKC (He) 3 - Vakgericht 2OSG, Hengelo
16-03-201317-03-2013ISKTGroningen
14-03-2013 22:00BorrelJansen en Janssen
10-03-2013 14:40Vakgericht 2 - EKC Nääs 4Sporthal Universiteit Twente
10-03-2013 13:30Vakgericht 1 - VKC/AROBantenne 1Sporthal Universiteit Twente
06-03-2013 16:3006-03-2013 18:00Training VG2 en de trainingsledenSporthal 2
03-03-2013 16:35HKC (He) 1 - Vakgericht 1OSG Hengelo
03-03-2013 10:00Rigtersbleek 4 - Vakgericht 2De Pathmoshal, Enschede
27-02-2013 16:3027-02-2013 18:00Training VG2 en de trainingsledenSporthal 2
20-02-2013 16:3020-02-2013 18:00Training VG2 en de trainingsledenSporthal 2
14-02-2013 22:00BorrelMolly Malone
13-02-2013 16:3013-02-2013 18:00Training VG2 en de trainingsledenSporthal 2
12-02-2013 21:0012-02-2013 22:30Open trainingSporthal 2
10-02-2013 16:20EKC Nääs 1 - Vakgericht 1De Pathmoshal, Enschede
10-02-2013 11:35WIKO 2 - Vakgericht 2Sporthal Spoorzone, Winterswijk
06-02-2013 19:30Diesviering: langs huizenVakgerichtleden
06-02-2013 16:3006-02-2013 18:00Training VG2 en de trainingsledenSporthal 2
03-02-2013 14:40Vakgericht 2 - DOS-WK 5Sporthal Universiteit Twente
03-02-2013 13:30Vakgericht 1 - Groen Zwart 1Sporthal Universiteit Twente
01-02-2013Bardienst
27-01-2013 14:30Roreko 1 - Vakgericht 1Sporthal De Slenken, De Wijk
27-01-2013 13:10Olympia '22 2 - Vakgericht 2Sporthal 't Timpke, Borculo
26-01-2013 10:0027-01-2013 17:00DomcupUtrecht
23-01-2013 16:3023-01-2013 18:00Training VG2 en trainingsledenSporthal 2
20-01-2013 14:40Vakgericht 2 - HKC (He) 3Sporthal Universiteit Twente
20-01-2013 13:30Vakgericht 1 - Zwart Wit (D) 1Sporthal Universiteit Twente
17-01-2013 22:00BorrelDe Vluchte
16-01-2013 16:3016-01-2013 18:00Training VG2 en trainingsledenSporthal 2
13-01-2013 14:35Atalante 1 - Vakgericht 1Sporthal Zuiderpark, Apeldoorn
12-01-2013 13:30Vakgericht 1 - EKC Nääs 1
11-01-2013 18:30Nieuwjaarsdiner
09-01-2013 16:3009-01-2013 18:00Training VG2 en trainingsledenSporthal 2
09-01-2013Bardienst
06-01-2013 12:35Dos-wk 5 - Vakgericht 2Pathmoshal
23-12-2012 14:30VKC/AROBantenne 1 - Vakgericht 1Sporthal De Wier, Ureterp
23-12-2012 11:15EKC Nääs 4 - Vakgericht 2De Pathmoshal, Enschede
19-12-2012Bardienst
16-12-2012 14:40Vakgericht 2 - Rigtersbleek 4Sporthal Universiteit Twente
16-12-2012 13:30Vakgericht 1 - HKC (He) 1Sporthal Universiteit Twente
13-12-2012 22:00BorrelDe Wigwam
12-12-2012 16:3012-12-2012 18:00Training vg2 en trainingsledenSporthal 2
09-12-2012 14:40Vakgericht 2 - WIKO 2Sporthal Universiteit Twente
09-12-2012 13:30Vakgericht 1 - EKC Nääs 1Sporthal Universiteit Twente
03-12-2012 20:00SinterklaasBrinkhuisburg 53 (Bij Lisette thuis!)
02-12-2012 15:20Groen Zwart 1 - Vakgericht 1Sporthal 't Wooldrik, Borne
02-12-2012 10:00DOS-WK 5 - Vakgericht 2De Pathmoshal, Enschede
28-11-2012 16:3028-11-2012 18:00Training vg2 en trainingsledenSporthal 2
26-11-2012Bardienst
25-11-2012 14:40Vakgericht 2 - Olympia '22 2Sporthal Universiteit Twente
25-11-2012 13:30Vakgericht 1 - Roreko 1Sporthal Universiteit Twente
19-11-2012 20:0020-11-2012 04:00Nieuwe Leden Activiteit
18-11-2012 15:15Zwart Wit (D) 1 - Vakgericht 1Sporthal De Reiger, Delden
15-11-2012 21:00BorrelDe Beiaard
14-11-2012 16:3014-11-2012 18:00Training (VG-2 en trainingsleden)Sporthal 2
11-11-2012 13:30Vakgericht 1 - Atalante 1Sporthal Universiteit Twente
06-11-2012 19:0006-11-2012 20:45Hervatting ALVBastille, vergaderzaal 5
03-11-201204-11-2012Veluwe cupWageningen Universiteit
01-11-2012 19:3001-11-2012 21:00Oefenwedstrijd Vakgericht 1- TOP(V) 1Sportcentrum Universiteit Twente
31-10-2012 16:3031-10-2012 18:00Training (VG-2 en trainingsleden)Sporthal 2
31-10-2012Bardienst
24-10-2012 16:3024-10-2012 18:00Training (VG-2 en trainingsleden)Sporthal 2
17-10-2012 19:30Vakgericht Mw1 - Achilles (A) Mw1
15-10-2012 19:1515-10-2012 23:55Algemene ledenvergaderingVergaderzaal 4, Bastille
14-10-2012 15:30Vakgericht 2 - Olympia'22 2
14-10-2012 14:00Vakgericht 1 - EKCA 1
11-10-2012 22:00Oktober BorrelCafé de Pijp
10-10-2012 19:45NKC'51 Mw2 - Vakgericht Mw1
08-10-2012Bardienst
07-10-2012 14:30Duko 1 - Vakgericht 1
07-10-2012 14:30Duko 1 - Vakgericht 1
07-10-2012 13:00WIKO 2 - Vakgericht 2
06-10-2012 20:0007-10-2012 17:00Alf Trophy 2012Academielaan 5 Tilburg
02-10-2012 20:15Groen Zwart Mw1 - Vakgericht Mw1
30-09-2012 15:30Vakgericht 2 - HKC (He) 3
30-09-2012 14:00Vakgericht 1 - HKC (He) 1
26-09-2012 19:30Vakgericht Mw1 - DOS-WK Mw1
23-09-2012 11:00EKC Naäs 4 - Vakgericht 2
22-09-2012 15:30DOS-WK 1 - Vakgericht 1
21-09-2012Bardienst
20-09-2012 23:00openingsopstapMolly Malone
16-09-2012 15:30Vakgericht 2 - Rigtersbleek 4
16-09-2012 14:00Vakgericht 1 - Noviomagum 1
15-09-2012 22:0016-09-2012 17:00KeizerscupSkunk te Nijmegen
13-09-2012 19:3013-09-2012 21:00IntroductietrainingSportcentrum (kunstgrasveld)
12-09-2012 19:30Vakgericht Mw1 - Amicitia Mw1
11-09-2012 22:15IntroborrelVestingbar
11-09-2012 20:0011-09-2012 21:30IntroductietrainingSportcentrum (kunstgrasveld)
09-09-2012 14:30Atalante 1 - Vakgericht 1
09-09-2012 11:30DOS-WK 5 - Vakgericht 2
05-09-2012 20:00Zwart Wit (D) Mw1 - Vakgericht Mw1
02-09-2012 14:00Vakgericht 1 - Zwaluwen 1Sportcentrum UT, Enschede
29-08-2012 13:3029-08-2012 17:00InformatiemarktVolkspark, Enschede
29-08-2012BardienstSportcentrum UT, Enschede
23-08-2012 11:3023-08-2012 16:00Teambuildingsactiviteiten van de Kick-InKunstgrasveld sportcentrum UT, Enschede
22-08-2012 11:0022-08-2012 14:30Openingsfestival van de Kick-InCampus UT, Enschede
07-07-201208-07-2012VETEnschede
Oefenwedstrijd Vakgericht 1- TOP (V) 1Sportcentrum Universiteit Twente
Sinterklaas activity
Sinterklaas activity
Agenda  Nieuw

Agenda